احتساب مدت  سربازی به سوابق بیمه افراد با 2 سال سابقه 97

 

 

 

خدمت سربازی یکی از بحث برانگیزترین مراحل زندگی هر مردی است. از سختی های دوران خدمت تا مشکلات مالی برای سربازان و حقوق و مستمری سربازی و در نهایت بیمه دوران خدمت که آیا در بازنشستگی منظور می شود یا خیر؟ این موارد برای سرباز وظیفه ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

شاید برای برخی سربازان دوران خدمت و بیمه مربوط به آن چندان اهمیت نداشته باشد چون سربازی فقط عبور از یک مرحله سخت زندگی برای مهاجرت از کشور است یا اینکه به دلیل داشتن شغل آزاد و عدم علاقه به استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی بیمه سربازی چندان اهمیتی برایشان ندارد. اما بسیاری دیگر از سرباز وظیفه ها ترجیح می دهند بعد از خدمت سربازی در یکی از شرکت های دولتی یا خصوصی استخدام شوند؛ بنابراین اینکه بیمه سربازی در بازنشستگی منظور شود اهمیت زیادی برایشان دارد.

در واقع می توان گفت که محاسبه بیمه دو سال خدمت سربازی به معنای تسریع دو ساله در روند بازنشستگی است. اگر خدمت سربازی جزو سوابق کاری و رسیدن سریعتر به دوران بازنشستگی محسوب نشود، ممکن است بسیاری از مردان جوان از گذراندن آن سرباز زنند و به هر چیزی برای فرار از این دوران متوسل شوند.به همین دلیل، قانون گذار برای جلوگیری از این امر و همچنین برای احترام به افرادی که دوسال از بهترین سال های عمر خود را برای خدمت به وطن و کشور خود صرف می کنند، تمهیداتی اندیشیده است که با حفظ شرایطی این دوران جزو سوابق بیمه محسوب شده و به سال های سابقه اضافه شود.دوستان عزیز ما در این مقاله در خصوص

آیا بیمه سربازی جزو سوابق بیمه بازنشستگی منظور می شود؟

آیا برای بیمه سربازی باید مبلغی پرداخت شود ؟

نحوه خريد بيمه دوره خدمت سربازی

و ...

نوشته ایم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما قرار گیرد در صورت داشتن هر کوه سوال یا ابهامی می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

 

آیا بیمه سربازی جزو سوابق بیمه بازنشستگی منظور می شود؟

بیمه سربازی در انتهای دوران خدمت در هر شغل یا حرفه ای که باشید جزو بیمه بازنشستگی بوده و به عنوان سوابق کاری منظور می شود. البته شخص باید به جز سابقه بیمه سربازی در بیمه تامین اجتماعی سابقه بیمه دیگری هم داشته باشد و به مدت مشخصی حق بیمه پرداخت کرده باشد .

یعنی افرادی که به جز دو سال خدمت حق بیمه دیگری برای آنها پرداخت نشده باشد نمی توانند در خصوص سابقه بیمه سربازی ادعایی داشته باشند. البته به طور کلی هم این سابقه دو سال بیمه خدمت سربازی برای این افراد کارایی نداشرد، چرا که یک شخص با دو سال سابقه کار نمی‌تواند بازنشسته شود. به همین دلیل این سابقه بیمه در ادامه سوابق بیمه بعدی فرد محاسبه و برای دوران بازنشستگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

آیا برای بیمه سربازی باید مبلغی پرداخت شود ؟

برای اینکه بیمه سربازی جزو سابقه کار محسوب شود شرایطی وجود دارد. بیمه سربازی باید مورد تایید سازمان تامین اجتماعی قرار گیرد و سازمان تامین اجتماعی هم برای تایید این دو سال حق بیمه و قبول آن برای بازنشستگی، مبالغی را در نظر می گیرد که البته بسته به سال پایان خدمت و ارائه درخواست خرید بیمه خدمت سربازی متفاوت است. شاید دلیل پرداخت این مبلغ این است که سربازان وظیفه در دوران خدمت خودشان مبلغی را برای بیمه پرداخت نمی کنند؛ ضمن آنکه حقوق بگیر سازمان نظام وظیفه هم هستند.

در دوران خدمت سربازی کلیه سربازان دارای دفترچه بیمه بوده و می توانند از کلیه خدمات این دفترچه در بیمارستان های طرف قرارداد نیروهای مسلح استفاده کنند و حتی برخی بیمارستان ها هم کلیه خدمات عادی و تخصصی را به طور رایگان در اختیار آنها قرار می دهد. به همین دلیل  اشخاصی که دوران خدمت سربازی را گذرانده اند، برای جبران این خدمات و نیز به دلیل عدم پرداخت حق بیمه در دو سال خدمت باید مبلغی را به سازمان تامین اجتماعی باید بپردازند تا این دوران جزو سوابق بیمه آنها محسوب شود .
سابقه بیمه سربازی برای سربازان قبل از سال ۱۳۸۳ رایگان است

کسانی که خدمت سربازی را قبل از سال ۱۳۸۳ گذرانده باشند به شرط آنکه قبل از خدمت حق بیمه پرداخت کرده باشند و مشغول به کاری باشند که برای آن حق بیمه پرداخت شود، بیمه سربازی آنها هم در ادامه به عنوان سابقه کار محسوب شده و برای قرار گرفتن در سابقه بازنشستگی نیاز به پرداخت مبلغی به سازمان تامین اجتماعی ندارند. قوانین برای این افراد با افرادی که در سال های بعد این دوران را سپری کرده اند متفاوت است .با توجه به شرح فوق خدمت سربازی در صورتی جزو سوابق بیمه ای فرد محاسبه خواهد شد که چنانچه قبل از تاریخ ٧ مرداد ٨٥ شخص دارای سابقه بیمه پردازی در تامین اجتماعی به صورت اجباری باشد و پس از ان نیز بیمه شده باشد در این صورت بدون پرداخت حق بیمه مدت سربازی وی جزو سابقه بیمه پردازی وی محسوب می شود و در غیر اینصورت و در بعد از زمان مذکور شخص باید با دارا بودن سابقه ٧٢٠ روز نسبت به ارایه درخواست مبنی بر خرید ایام سربازی و پرداخت حق بیمه دوره سربازی را به سوابق خود اضافه نماید .

حق بیمه متعلقه بر اساس میانگین حق بیمه آخرین دو سال در زمان تقاضا به ازای مدت خدمت سربازی یا حضور داوطلبانه در جبهه محاسبه می شود که نسبت به هفت سی ام بیمه شده و بیست و سه سی ام توسط دولت پرداخت می گردد.اما سوالی که مطرح می شود این است که ایا مبلغ حق بیمه دوران سربازی را می توان به صورت اقساطی پرداخت نمود که پاسخ مثبت است و سازمان تامین اجتماعی این مبلغ را تا ١٢  قسط  تقسیط می نماید.نحوه احتساب سوابق بیمه ای برای آزادگانی که بخشی از مدت خدمت سربازی خود را در اسارت به سر برده اند چگونه است ؟

در مورد نحوه محاسبه دوران خدمت سربازی بیمه شدگانی که اسیر بوده اند ، آن مدت که در خدمت سربازی بوده اند ، تابع تبصره یک ماده واحده قانون اصلاح تبصره ماده ١٤ قانون کار و الحاق یک تبصره به ان مصوب ٣٠ فروردین ماه ٨٣ و همچنین قانون استفساریه قانون مذکور مصوب ٢٨ خرداد ٨٥ مجلس شورای اسلامی است و در صورت پرداخت حق بیمه متعلقه این دوران جزو سوابق بیمه ای آنان نزد سازمان تامین اجتماعی محسوب و دورانی را که در اسارت بودند تابع قانون حمایت از ازادگان بوده و در صورت گواهی ستاد رسیدگی به امور ازادگان دو برابر محاسبه و بودن پرداخت حق بیمه از طرف ازاده جزو سوابق بیمه ای ایشان منظور خواهد شد .

 

نحوه خريد بيمه دوره خدمت سربازی

بيمه شدگاني كه مايل به پرداخت حق بيمه ايام خدمت سربازي هستند بايد علاوه بر بيمه پرداز بودن قبل از تاريخ تقاضا، حداقل2 سال سابقه پرداخت حق بيمه نزد صندوق تأمين اجتماعي داشته باشند، بنابراين تمام بيمه‌شدگان اجباري، اختياري و صاحبان حرف و مشاغل آزاد و ساير بيمه شدگاني كه به هر نحو حق بيمه پرداخت مي‌كنند به شرط دارا بودن اين شرايط مي‌توانند تقاضاي پذيرش مدت خدمت سربازي را به عنوان سابقه پرداخت حق بيمه به شعب تأمين اجتماعي ارائه دهند.

وي افزود: متقاضيان براي بهره‌مندي از اين تسهيلات مي‌توانند با مراجعه به شعب تأمين اجتماعي كه در آن بيمه‌پرداز هستند، فرم درخواست احتساب سوابق مدت خدمت نظام وظيفه و حضور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي را تكميل تا امكان اقدامات بعدي براي آنها فراهم شود.

منبع: احتساب مدت زمان سربازی به سوابق بیمه افراد با 2 سال سابقه


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : مبلغ خرید بیمه سربازی 97 ,مبلغ خرید بیمه سربازی 96 ,سه‌ شرط برای بیمه رایگان خدمت سربازی ,احتساب ,
بازديد : 13
امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 7 نفر مجموع امتياز : 16
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۳۹ ] لينک ثابت | نظرات (0)

احتساب مدت  سربازی به سوابق بیمه افراد با 2 سال سابقه

 

 

 

خدمت سربازی یکی از بحث برانگیزترین مراحل زندگی هر مردی است. از سختی های دوران خدمت تا مشکلات مالی برای سربازان و حقوق و مستمری سربازی و در نهایت بیمه دوران خدمت که آیا در بازنشستگی منظور می شود یا خیر؟ این موارد برای سرباز وظیفه ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

شاید برای برخی سربازان دوران خدمت و بیمه مربوط به آن چندان اهمیت نداشته باشد چون سربازی فقط عبور از یک مرحله سخت زندگی برای مهاجرت از کشور است یا اینکه به دلیل داشتن شغل آزاد و عدم علاقه به استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی بیمه سربازی چندان اهمیتی برایشان ندارد. اما بسیاری دیگر از سرباز وظیفه ها ترجیح می دهند بعد از خدمت سربازی در یکی از شرکت های دولتی یا خصوصی استخدام شوند؛ بنابراین اینکه بیمه سربازی در بازنشستگی منظور شود اهمیت زیادی برایشان دارد.

در واقع می توان گفت که محاسبه بیمه دو سال خدمت سربازی به معنای تسریع دو ساله در روند بازنشستگی است. اگر خدمت سربازی جزو سوابق کاری و رسیدن سریعتر به دوران بازنشستگی محسوب نشود، ممکن است بسیاری از مردان جوان از گذراندن آن سرباز زنند و به هر چیزی برای فرار از این دوران متوسل شوند.به همین دلیل، قانون گذار برای جلوگیری از این امر و همچنین برای احترام به افرادی که دوسال از بهترین سال های عمر خود را برای خدمت به وطن و کشور خود صرف می کنند، تمهیداتی اندیشیده است که با حفظ شرایطی این دوران جزو سوابق بیمه محسوب شده و به سال های سابقه اضافه شود.دوستان عزیز ما در این مقاله در خصوص

آیا بیمه سربازی جزو سوابق بیمه بازنشستگی منظور می شود؟

آیا برای بیمه سربازی باید مبلغی پرداخت شود ؟

نحوه خريد بيمه دوره خدمت سربازی

و ...

نوشته ایم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما قرار گیرد در صورت داشتن هر کوه سوال یا ابهامی می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

 

آیا بیمه سربازی جزو سوابق بیمه بازنشستگی منظور می شود؟

بیمه سربازی در انتهای دوران خدمت در هر شغل یا حرفه ای که باشید جزو بیمه بازنشستگی بوده و به عنوان سوابق کاری منظور می شود. البته شخص باید به جز سابقه بیمه سربازی در بیمه تامین اجتماعی سابقه بیمه دیگری هم داشته باشد و به مدت مشخصی حق بیمه پرداخت کرده باشد .

یعنی افرادی که به جز دو سال خدمت حق بیمه دیگری برای آنها پرداخت نشده باشد نمی توانند در خصوص سابقه بیمه سربازی ادعایی داشته باشند. البته به طور کلی هم این سابقه دو سال بیمه خدمت سربازی برای این افراد کارایی نداشرد، چرا که یک شخص با دو سال سابقه کار نمی‌تواند بازنشسته شود. به همین دلیل این سابقه بیمه در ادامه سوابق بیمه بعدی فرد محاسبه و برای دوران بازنشستگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

آیا برای بیمه سربازی باید مبلغی پرداخت شود ؟

برای اینکه بیمه سربازی جزو سابقه کار محسوب شود شرایطی وجود دارد. بیمه سربازی باید مورد تایید سازمان تامین اجتماعی قرار گیرد و سازمان تامین اجتماعی هم برای تایید این دو سال حق بیمه و قبول آن برای بازنشستگی، مبالغی را در نظر می گیرد که البته بسته به سال پایان خدمت و ارائه درخواست خرید بیمه خدمت سربازی متفاوت است. شاید دلیل پرداخت این مبلغ این است که سربازان وظیفه در دوران خدمت خودشان مبلغی را برای بیمه پرداخت نمی کنند؛ ضمن آنکه حقوق بگیر سازمان نظام وظیفه هم هستند.

در دوران خدمت سربازی کلیه سربازان دارای دفترچه بیمه بوده و می توانند از کلیه خدمات این دفترچه در بیمارستان های طرف قرارداد نیروهای مسلح استفاده کنند و حتی برخی بیمارستان ها هم کلیه خدمات عادی و تخصصی را به طور رایگان در اختیار آنها قرار می دهد. به همین دلیل  اشخاصی که دوران خدمت سربازی را گذرانده اند، برای جبران این خدمات و نیز به دلیل عدم پرداخت حق بیمه در دو سال خدمت باید مبلغی را به سازمان تامین اجتماعی باید بپردازند تا این دوران جزو سوابق بیمه آنها محسوب شود .
سابقه بیمه سربازی برای سربازان قبل از سال ۱۳۸۳ رایگان است

کسانی که خدمت سربازی را قبل از سال ۱۳۸۳ گذرانده باشند به شرط آنکه قبل از خدمت حق بیمه پرداخت کرده باشند و مشغول به کاری باشند که برای آن حق بیمه پرداخت شود، بیمه سربازی آنها هم در ادامه به عنوان سابقه کار محسوب شده و برای قرار گرفتن در سابقه بازنشستگی نیاز به پرداخت مبلغی به سازمان تامین اجتماعی ندارند. قوانین برای این افراد با افرادی که در سال های بعد این دوران را سپری کرده اند متفاوت است .با توجه به شرح فوق خدمت سربازی در صورتی جزو سوابق بیمه ای فرد محاسبه خواهد شد که چنانچه قبل از تاریخ ٧ مرداد ٨٥ شخص دارای سابقه بیمه پردازی در تامین اجتماعی به صورت اجباری باشد و پس از ان نیز بیمه شده باشد در این صورت بدون پرداخت حق بیمه مدت سربازی وی جزو سابقه بیمه پردازی وی محسوب می شود و در غیر اینصورت و در بعد از زمان مذکور شخص باید با دارا بودن سابقه ٧٢٠ روز نسبت به ارایه درخواست مبنی بر خرید ایام سربازی و پرداخت حق بیمه دوره سربازی را به سوابق خود اضافه نماید .

حق بیمه متعلقه بر اساس میانگین حق بیمه آخرین دو سال در زمان تقاضا به ازای مدت خدمت سربازی یا حضور داوطلبانه در جبهه محاسبه می شود که نسبت به هفت سی ام بیمه شده و بیست و سه سی ام توسط دولت پرداخت می گردد.اما سوالی که مطرح می شود این است که ایا مبلغ حق بیمه دوران سربازی را می توان به صورت اقساطی پرداخت نمود که پاسخ مثبت است و سازمان تامین اجتماعی این مبلغ را تا ١٢  قسط  تقسیط می نماید.نحوه احتساب سوابق بیمه ای برای آزادگانی که بخشی از مدت خدمت سربازی خود را در اسارت به سر برده اند چگونه است ؟

در مورد نحوه محاسبه دوران خدمت سربازی بیمه شدگانی که اسیر بوده اند ، آن مدت که در خدمت سربازی بوده اند ، تابع تبصره یک ماده واحده قانون اصلاح تبصره ماده ١٤ قانون کار و الحاق یک تبصره به ان مصوب ٣٠ فروردین ماه ٨٣ و همچنین قانون استفساریه قانون مذکور مصوب ٢٨ خرداد ٨٥ مجلس شورای اسلامی است و در صورت پرداخت حق بیمه متعلقه این دوران جزو سوابق بیمه ای آنان نزد سازمان تامین اجتماعی محسوب و دورانی را که در اسارت بودند تابع قانون حمایت از ازادگان بوده و در صورت گواهی ستاد رسیدگی به امور ازادگان دو برابر محاسبه و بودن پرداخت حق بیمه از طرف ازاده جزو سوابق بیمه ای ایشان منظور خواهد شد .

 

نحوه خريد بيمه دوره خدمت سربازی

بيمه شدگاني كه مايل به پرداخت حق بيمه ايام خدمت سربازي هستند بايد علاوه بر بيمه پرداز بودن قبل از تاريخ تقاضا، حداقل2 سال سابقه پرداخت حق بيمه نزد صندوق تأمين اجتماعي داشته باشند، بنابراين تمام بيمه‌شدگان اجباري، اختياري و صاحبان حرف و مشاغل آزاد و ساير بيمه شدگاني كه به هر نحو حق بيمه پرداخت مي‌كنند به شرط دارا بودن اين شرايط مي‌توانند تقاضاي پذيرش مدت خدمت سربازي را به عنوان سابقه پرداخت حق بيمه به شعب تأمين اجتماعي ارائه دهند.

وي افزود: متقاضيان براي بهره‌مندي از اين تسهيلات مي‌توانند با مراجعه به شعب تأمين اجتماعي كه در آن بيمه‌پرداز هستند، فرم درخواست احتساب سوابق مدت خدمت نظام وظيفه و حضور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي را تكميل تا امكان اقدامات بعدي براي آنها فراهم شود.

منبع: احتساب مدت زمان سربازی به سوابق بیمه افراد با 2 سال سابقه


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : مبلغ خرید بیمه سربازی 97 ,مبلغ خرید بیمه سربازی 96 ,سه‌ شرط برای بیمه رایگان خدمت سربازی ,احتساب ,
بازديد : 16
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 18 نفر مجموع امتياز : 62
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۳۷ ] لينک ثابت | نظرات (0)

احتساب مدت زمان سربازی به سوابق بیمه افراد با 2 سال سابقه

 

 

 

خدمت سربازی یکی از بحث برانگیزترین مراحل زندگی هر مردی است. از سختی های دوران خدمت تا مشکلات مالی برای سربازان و حقوق و مستمری سربازی و در نهایت بیمه دوران خدمت که آیا در بازنشستگی منظور می شود یا خیر؟ این موارد برای سرباز وظیفه ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

شاید برای برخی سربازان دوران خدمت و بیمه مربوط به آن چندان اهمیت نداشته باشد چون سربازی فقط عبور از یک مرحله سخت زندگی برای مهاجرت از کشور است یا اینکه به دلیل داشتن شغل آزاد و عدم علاقه به استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی بیمه سربازی چندان اهمیتی برایشان ندارد. اما بسیاری دیگر از سرباز وظیفه ها ترجیح می دهند بعد از خدمت سربازی در یکی از شرکت های دولتی یا خصوصی استخدام شوند؛ بنابراین اینکه بیمه سربازی در بازنشستگی منظور شود اهمیت زیادی برایشان دارد.

در واقع می توان گفت که محاسبه بیمه دو سال خدمت سربازی به معنای تسریع دو ساله در روند بازنشستگی است. اگر خدمت سربازی جزو سوابق کاری و رسیدن سریعتر به دوران بازنشستگی محسوب نشود، ممکن است بسیاری از مردان جوان از گذراندن آن سرباز زنند و به هر چیزی برای فرار از این دوران متوسل شوند.به همین دلیل، قانون گذار برای جلوگیری از این امر و همچنین برای احترام به افرادی که دوسال از بهترین سال های عمر خود را برای خدمت به وطن و کشور خود صرف می کنند، تمهیداتی اندیشیده است که با حفظ شرایطی این دوران جزو سوابق بیمه محسوب شده و به سال های سابقه اضافه شود.دوستان عزیز ما در این مقاله در خصوص

آیا بیمه سربازی جزو سوابق بیمه بازنشستگی منظور می شود؟

آیا برای بیمه سربازی باید مبلغی پرداخت شود ؟

نحوه خريد بيمه دوره خدمت سربازی

و ...

نوشته ایم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما قرار گیرد در صورت داشتن هر کوه سوال یا ابهامی می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

 

آیا بیمه سربازی جزو سوابق بیمه بازنشستگی منظور می شود؟

بیمه سربازی در انتهای دوران خدمت در هر شغل یا حرفه ای که باشید جزو بیمه بازنشستگی بوده و به عنوان سوابق کاری منظور می شود. البته شخص باید به جز سابقه بیمه سربازی در بیمه تامین اجتماعی سابقه بیمه دیگری هم داشته باشد و به مدت مشخصی حق بیمه پرداخت کرده باشد .

یعنی افرادی که به جز دو سال خدمت حق بیمه دیگری برای آنها پرداخت نشده باشد نمی توانند در خصوص سابقه بیمه سربازی ادعایی داشته باشند. البته به طور کلی هم این سابقه دو سال بیمه خدمت سربازی برای این افراد کارایی نداشرد، چرا که یک شخص با دو سال سابقه کار نمی‌تواند بازنشسته شود. به همین دلیل این سابقه بیمه در ادامه سوابق بیمه بعدی فرد محاسبه و برای دوران بازنشستگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

آیا برای بیمه سربازی باید مبلغی پرداخت شود ؟

برای اینکه بیمه سربازی جزو سابقه کار محسوب شود شرایطی وجود دارد. بیمه سربازی باید مورد تایید سازمان تامین اجتماعی قرار گیرد و سازمان تامین اجتماعی هم برای تایید این دو سال حق بیمه و قبول آن برای بازنشستگی، مبالغی را در نظر می گیرد که البته بسته به سال پایان خدمت و ارائه درخواست خرید بیمه خدمت سربازی متفاوت است. شاید دلیل پرداخت این مبلغ این است که سربازان وظیفه در دوران خدمت خودشان مبلغی را برای بیمه پرداخت نمی کنند؛ ضمن آنکه حقوق بگیر سازمان نظام وظیفه هم هستند.

در دوران خدمت سربازی کلیه سربازان دارای دفترچه بیمه بوده و می توانند از کلیه خدمات این دفترچه در بیمارستان های طرف قرارداد نیروهای مسلح استفاده کنند و حتی برخی بیمارستان ها هم کلیه خدمات عادی و تخصصی را به طور رایگان در اختیار آنها قرار می دهد. به همین دلیل  اشخاصی که دوران خدمت سربازی را گذرانده اند، برای جبران این خدمات و نیز به دلیل عدم پرداخت حق بیمه در دو سال خدمت باید مبلغی را به سازمان تامین اجتماعی باید بپردازند تا این دوران جزو سوابق بیمه آنها محسوب شود .
سابقه بیمه سربازی برای سربازان قبل از سال ۱۳۸۳ رایگان است

کسانی که خدمت سربازی را قبل از سال ۱۳۸۳ گذرانده باشند به شرط آنکه قبل از خدمت حق بیمه پرداخت کرده باشند و مشغول به کاری باشند که برای آن حق بیمه پرداخت شود، بیمه سربازی آنها هم در ادامه به عنوان سابقه کار محسوب شده و برای قرار گرفتن در سابقه بازنشستگی نیاز به پرداخت مبلغی به سازمان تامین اجتماعی ندارند. قوانین برای این افراد با افرادی که در سال های بعد این دوران را سپری کرده اند متفاوت است .با توجه به شرح فوق خدمت سربازی در صورتی جزو سوابق بیمه ای فرد محاسبه خواهد شد که چنانچه قبل از تاریخ ٧ مرداد ٨٥ شخص دارای سابقه بیمه پردازی در تامین اجتماعی به صورت اجباری باشد و پس از ان نیز بیمه شده باشد در این صورت بدون پرداخت حق بیمه مدت سربازی وی جزو سابقه بیمه پردازی وی محسوب می شود و در غیر اینصورت و در بعد از زمان مذکور شخص باید با دارا بودن سابقه ٧٢٠ روز نسبت به ارایه درخواست مبنی بر خرید ایام سربازی و پرداخت حق بیمه دوره سربازی را به سوابق خود اضافه نماید .

حق بیمه متعلقه بر اساس میانگین حق بیمه آخرین دو سال در زمان تقاضا به ازای مدت خدمت سربازی یا حضور داوطلبانه در جبهه محاسبه می شود که نسبت به هفت سی ام بیمه شده و بیست و سه سی ام توسط دولت پرداخت می گردد.اما سوالی که مطرح می شود این است که ایا مبلغ حق بیمه دوران سربازی را می توان به صورت اقساطی پرداخت نمود که پاسخ مثبت است و سازمان تامین اجتماعی این مبلغ را تا ١٢  قسط  تقسیط می نماید.نحوه احتساب سوابق بیمه ای برای آزادگانی که بخشی از مدت خدمت سربازی خود را در اسارت به سر برده اند چگونه است ؟

در مورد نحوه محاسبه دوران خدمت سربازی بیمه شدگانی که اسیر بوده اند ، آن مدت که در خدمت سربازی بوده اند ، تابع تبصره یک ماده واحده قانون اصلاح تبصره ماده ١٤ قانون کار و الحاق یک تبصره به ان مصوب ٣٠ فروردین ماه ٨٣ و همچنین قانون استفساریه قانون مذکور مصوب ٢٨ خرداد ٨٥ مجلس شورای اسلامی است و در صورت پرداخت حق بیمه متعلقه این دوران جزو سوابق بیمه ای آنان نزد سازمان تامین اجتماعی محسوب و دورانی را که در اسارت بودند تابع قانون حمایت از ازادگان بوده و در صورت گواهی ستاد رسیدگی به امور ازادگان دو برابر محاسبه و بودن پرداخت حق بیمه از طرف ازاده جزو سوابق بیمه ای ایشان منظور خواهد شد .

 

نحوه خريد بيمه دوره خدمت سربازی

بيمه شدگاني كه مايل به پرداخت حق بيمه ايام خدمت سربازي هستند بايد علاوه بر بيمه پرداز بودن قبل از تاريخ تقاضا، حداقل2 سال سابقه پرداخت حق بيمه نزد صندوق تأمين اجتماعي داشته باشند، بنابراين تمام بيمه‌شدگان اجباري، اختياري و صاحبان حرف و مشاغل آزاد و ساير بيمه شدگاني كه به هر نحو حق بيمه پرداخت مي‌كنند به شرط دارا بودن اين شرايط مي‌توانند تقاضاي پذيرش مدت خدمت سربازي را به عنوان سابقه پرداخت حق بيمه به شعب تأمين اجتماعي ارائه دهند.

وي افزود: متقاضيان براي بهره‌مندي از اين تسهيلات مي‌توانند با مراجعه به شعب تأمين اجتماعي كه در آن بيمه‌پرداز هستند، فرم درخواست احتساب سوابق مدت خدمت نظام وظيفه و حضور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي را تكميل تا امكان اقدامات بعدي براي آنها فراهم شود.

منبع: احتساب مدت زمان سربازی به سوابق بیمه افراد با 2 سال سابقه


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : مبلغ خرید بیمه سربازی 97 ,مبلغ خرید بیمه سربازی 96 ,سه‌ شرط برای بیمه رایگان خدمت سربازی ,احتساب ,
بازديد : 15
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 9 نفر مجموع امتياز : 25
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۳۶ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  سال 98

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 9
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 9 نفر مجموع امتياز : 28
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۳۴ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  سال 97 98

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 10
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 10 نفر مجموع امتياز : 27
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۳۲ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  سال 97

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 14
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 9 نفر مجموع امتياز : 26
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۳۰ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  98

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 9
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 10 نفر مجموع امتياز : 27
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۲۸ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  97 98

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 16
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 9 نفر مجموع امتياز : 25
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۲۶ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  97

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 25
امتياز : نتيجه : 4 امتياز توسط 10 نفر مجموع امتياز : 35
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۲۴ ] لينک ثابت | نظرات (0)


پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان  

 

 

دوستان عزیز اینبار در این مقاله می خواهیم در خصوص پروژه کسری خدمت نخبگان برای شما مطالبی گردآوری نماییم و امیدواریم مطالب مورد رضایت شما عزیزان باشد در ادامه با ما همراه باشید عناوین مورد بحث در این مقاله عبارت است از

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

پروژه کسر خدمت

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

می باشد در صورت داشتن سوال یا ابهامی دیگر می توانید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل کرده و به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

 

 

,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه"

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

,,,,,,,,

 

 

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان

مراحل اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان به نقل از مشاوران دانشگاه عبارتند از:
مراجعه به مرکز بنیاد نخبگان و ارائه مدارک مورد نیاز.بعد از ارائه مدارک، سازمان نخبگان شما را به یکی از مراکز نظامی معرفی می کند.و شما با ارائه معرفی نامه به مرکز مورد نظر، موضوعی را برای انجام پروژه به شما می دهند.البته خود فرد هم می تواند موضوع پروژه را پیشنهاد دهد، اما باید به تایید مرکز برسد.اگر مرکز به شما پروژه ای برای انجام، معرفی نکرد، نامه عدم نیاز را حتما از مرکز بگیرید تا بتوانید به مرکز دیگری مراجعه کنید و پروژه انجام دهید.

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مقدور است.و همچنین برای دارندگان مدال های المپیاد و … نیز تسهیلاتی در نظر گرفته اند.برای آگاهی از این تسهیلات بهتر است از فردی آگاه در این زمینه اطلاعات کسب کنید.اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و میزان کسری خدمت دو نوع دارداگر شما یک پروژه تحقیقاتی سنگین انجام دهید و شش ماه کسری مد نظر شماست و یا کمتر از شش ماه کسری می خواهید!

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان و انجام پروژه سنگین برای کسری بالای شش ماه مراحل سخت تری دارد و بعضی معتقد هستند، انجام چند پروژه زیر شش ماه بهتر است.انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع هم برای دانشجویان کارشناسی ارشد و بالاتر مقدور است.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.
پروژه کسری خدمت ارتش نیز از برای دانشجویانی که حداقل مدرک کارشناسی ارشد دارند، مقدور است.پروژه کسری خدمت دانشگاه امام حسین نیز برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر امکان پذیر است.و دانشجویان اگر شرایط مورد نظر را دارا هستند، می توانند برای دریافت و انجام پروژه اقدام نمایند.


Image result for ‫پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان‬‎

 

 

پروژه کسر خدمت

این طرح برای مشمولینی است که عضو بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری) نیستند. در واقع انجام پروژه‌ی کسری خدمت یک پژوهش/تحقیق/پروژه است که بعد از تایید مسئول پروژه و بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح می‌تواند به صورت حداقلی جایگزین 2 ماه یا بیشتر از خدمت سربازی شود. مشمول حداکثر می‌تواند دو پروژه در دو دوره‌ی غیرهمزمان را انجام دهد. لازم به ذکر است این طرح شامل مشمولان در حال انجام خدمت سربازی نیز می‌گردد.

مشمولانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، می‌توانند از طریقی که بعد از این ذکر خواهد شد نسبت به پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی و یا ساخت مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح اقدام نمایند و بعد از پایان پروژه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

 

نحوه دریافت پروژه کسری خدمت

در مورد نحوه دریافت پروژه کسری خدمت، روش معمول مراجعه به بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح و پر کردن درخواست و تسلیم مدارک مورد نیاز به آن بنیاد است. طی این فرآیند، بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح بر اساس درخواست‌هایی که از سازمان‌های مربوطه وجود دارد، مشمول را به سازمان‌های مختلف معرفی نموده و در صورت تایید درخواست توسط سازمان مربوطه، پروژه‌ای برای مشمول تعریف خواهد شد.

اما با توجه به تجربه‌های فراوان، این روش ممکن است بسیار زمان‌بر باشد و حتی در نهایت به نتیجه قطعی ختم نشود. بنابراین بهتر است با مراجعه مستقیم به سازمان‌های نظامی مورد تایید بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح، با ارائه رزومه و رایزنی با کارشناس‌های سازمان با توجه به نیازهای آن‌ها، در موضوع پروژه و نحوه‌ی انجام آن به توافق برسید.

در مورد میزان کسر خدمت سربازی، برای پروژه‌هایی که کسری کمتر از 9 ماه اختصاص داده ‌شود، کمیسیون تشکیل نمی‌شود و به این معنی است که فرآیند تایید و نهایی‌سازی پروژه آسان‌تر است. در واقع برای پروژه‌هایی که بیشتر از 9 ماه باشند (کسری اختصاص داده شده روی یک پروژه بیشتر از 9 ماه باشد و یا اینکه مجموع دو پروژه در صورتی که هر دو پروژه از یک سازمان باشد بیشتر از 9 ماه باشد) سخت‌گیری بیشتری هم از سوی سازمانی که پروژه را برای آن انجام می‌دهید و هم از طرف بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح برای تایید نهایی پروژه صورت می‌گیرد. پروژه‌ جایگزین خدمت

کسانی که شرایط اخذ نخبگی را دارند و توسط بنیاد ملی نخبگان مورد تایید قرار گرفته‌اند می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. در واقع این طرح می‌تواند به طور کلی جایگزین تمام خدمت نظام وظیفه به جز دوره‌ی آموزشی باشد. لازم به ذکر است مطابق شرایط این طرح، نخبه باید حداقل یک سال بر روی پروژه‌ای (پروژه مشمولان نخبه مرتبط با مسایل کشوری است) مشغول به کار باشد و بعد از تایید سازمان و طی دوره‌ی آموزشی، کارت پایان خدمت خود را تحویل می‌گیرد.
کسر خدمت با پایان‌نامه:

با ارائه‌ی پایان‌نامه خود به سازمان‌های نظامی و درخواست کسری خدمت پایان‌نامه، در صورت کاربردی بودن پروژه برای سازمان مربوطه، نامه‌ای از سوی آن سازمان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می‌شود و درخواست کسری خدمت (کمتر از 6 ماه) در ازای پایان نامه شما می‌گردد. دقت کنید با تعامل با استاد و سازمان مربوطه می‌توانید در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی موضوع پایان‌نامه خود و پروژه‌ی کسری خدمت را مرتبط به هم انتخاب نمایید تا هم‌پوشانی، تمرکز و بهره‌بری بیشتری در نتیجه هر دو کار حاصل گردد. 
قوانین و مقررات اخذ پروژه کسری خدمت

1.برای اخذ پروژه تنها کافیست دانشجوی ارشد و به بالا باشید و مهم نیست که سرباز هستید و یا فارغ التحصیل و یا در زمان مرخصی تحصیلی اما نباید در دوران غیبت باشید.

2.فارغ التحصیلان لیسانس نمی توانند از این طرح استفاده نمایند.

3. مهم نیست شما در کدام شهرستان سکونت دارید.

4.مهم نیست در کدام سازمان خدمت می کنید. مثلا کسی که در نیروی انتظامی خدمت می کند می تواند پروژه را از ارتش بگیرد.

5.کسانیکه سرباز هستند برای اخذ پروژه حداقل باید 1 ماه از مدت خدمت سربازی آنها باقی مانده باشد. (این عدد بعضا 6 ماه و 8 ماه است.

 

 منبع:پروژه کسر خدمت سربازی بنیاد نخبگان 


کسری سربازی ?? خرید سربازی،معافیت تحصیلی،کسری خدمت،معافیت پزشکی،معافیت کفالت مادر،معافیت کفالت پدر،موارد خاصمعافیت،کسری خدمت بسیجیان،مراحل اعزام به خدمت،ارگان های امریه سربازی،سربازان متاهل،ثبت نام خرید خدمت سربازی،خدمت سربازی،نظام وظیفه،سربازی،خدمت،امریه It،معاف از رزم،امریه بانک ها،کد سخا نظام وظیفه،گرفتن امریه،مجازات فرار از خدمت،کسری جبه پدر،معافیت چاقی،دفترچه نظام وظیفه،امریه سازمان انرژی اتمی،کسری خدمت پروژه،امریه،کسری خدمت بسیج 97، کسری خدمت متاهلین 97،کسری خدمت جبهه پدر سال ،کسری خدمت،امریه وزارت علوم,اسامی ارگان های امریه سربازی 97,جذب امریه سربازی توسط وزارت علوم,طرح خدمت سربازی (امریه) در صداوسیما و اداره کل نوسازی مدارس,شرایط امریه خدمت سربازی شرکتهای دانش بنیان برای نخبگان ,امریه خدمت سربازی سربازان طلاب و روحانیون,طرح سرباز معلم در سال 97,نحوه دانلود دفترچه امریه خدمت سربازی,افزایش سهمیه امریه سربازان در وزارت نیرو

 

 

دفترچه سربازی ?? ثبت نام افسر محصل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه علوم انتظامی امین ، سایت دانشگاه امین ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان ، رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین ، سامانه ثبت نام اینترنتی نیروی انتظامی ، رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ، گزینش پلیس ، استخدامی نیروی انتظامی ،نحوه استعلام وضعیت نظام وظیفه با کد ملی,دوره احتیاط یا ذخیره سربازی چیست؟,دانلود فرم های نظام وظیفه ,شرایط خرید سریال دفترچه اعزام به خدمت,راهنمای خدمت وظیفه عمومی

 

 

خرید خدمت ?? امریه خدمت سربازی قرار گاه خاتم انبیا 97-شماره سریال دفترچه اعزام به خدمت سربازی 97مدارک لازم برای پذیرش در امریه وزارت صنعت و معدن و تجارت -روش خریدو تهیه دفترچه اعزام به خدمت97-هزینه ی خرید دفترچه اعزام به خدمت 97-خرید خدمت سربازی و جزئیات آن -شرایط پرداخت جریمه ریالی سربازی 97 -اعلام شرایط پرداخت قسطی جریمه سربازی 97-شرایط معافیت کفالت مادر 97-معافیت کفالت پدر-معافیت کفالت خواهر-شرایط استفاده از معافیت سنی 97-نحوه گرفتن انتقالی خدمت سربازی 96 97,خرید خدمت |سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,سایت نظام وظیفه خرید خدمت سربازی,خرید خدمت بدون غیبت,خرید خدمت فرزندان ایثارگران بودجه 97,شرایط خرید سربازی فرزندان ایثارگران,اقساط خرید خدمت سربازی چند ماهه است؟,افزایش قیمت جریمه‌ غیبت سربازی,شرایط خرید سربازی در سال 97

برچسب ها : لیست پروژه های کسر خدمت ,پروژه کسر خدمت سربازی وزارت دفاع ,پروژه کسری خدمت ارتش ,مراکز ارائه دهنده پ ,
بازديد : 15
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 15 نفر مجموع امتياز : 46
[ دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۷:۲۲ ] لينک ثابت | نظرات (0)
تعداد صفحات : 29
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 28 29 صفحه بعد


.: Weblog Themes By SlideTheme :.
امارگیر سایت